Premium 1+1 Daire 75 m²

Retro tarzda dekore edilmiş 1+1 daireler ile tam donanımlı mutfak bir salon ve bir yatak odası elinizin altında. İş ve eğlence merkezlerine yakın, metro ulaşımının güzergahında İstanbul’da günlük kiralama veya uzun dönem konaklamalarınız için tam donanımlı lüks dairelerimiz hizmetinizde.
İki kişilik Premium odalarımızda Interaktif IP TV, Samsung 3D Blueray Oynatıcı , Fiber kablosuz internet bağlantısı, klimanın yanı sıra merkezi ısıtma sistemi, kişiye özel tasarlanmış salon mobilya grubu ve 4 kişilik yemek masası, Samsung 46” 3D Full Hd Smart Led Tv, Philips Telsiz Telefon, Yale UK Serisi Laptop Tipi Kasa, Saç Kurutma Makinası, buklet malzemeleri, çalışma masası & ergonomik sandalye, Tefal Ütü & Ütü Masası, Siemens No-Frost Buzdolabı,Siemens Bulaşık Makinası,Siemens Mikrodalga Özellikli Fırın, Siemens Elektrikli Ocak, Siemens Kurutmalı Çamaşır Makinası,Tefal Express Su Isıtıcı & Çay Kahve Kiti & Filtre Kahve Makinesi bulunmaktadır.
Yatak odalarımız makyaj masası, çalışma masası ve ergonomik sandalye, Samsung 40” 3D Full Hd Smart Led Tv, Swissvoice Telsiz Telefon ile misafirlerimize ev konforunu sunmaktadır. . Tüm odalarımız ses izolasyonuna sahiptir.

Premium 2+1 Daire 110 m²

Eğlenceli; oyuncu ve hala modernist iç mekan havası yaratılarak 2+1 dairelerde pozitif, ferah bir oturma odası ve yatak odaları oluşturuldu. İş ve eğlence merkezlerine yakın, metro ulaşımının güzergahında İstanbul’da günlük kiralama veya uzun dönem konaklamalarınız için tam donanımlı lüks dairelerimiz hizmetinizde.
4 Kişilik Premium dairelerimizde tam donanımlı bir mutfak, Dunlopillo marka 1 çift kişilik, 1 tek kişilik yatak, 2 adet 3D Full HD Led TV, Fiber kablosuz internet bağlantısı, klima, kişiye özel tasarlanmış salon mobilya grubu ve 6 kişilik yemek masası, Philips telsiz telefon, Samsung 3D blueray oynatıcı, Yale UK serisi laptop tipi kasa, Tefal ütü ve ütü masası, Siemens No-Frost Buzdolabı,Siemens Bulaşık Makinası,Siemens Mikrodalga Özellikli Fırın, Siemens Elektrikli Ocak, Siemens Kurutmalı Çamaşır Makinası,Tefal Express Su Isıtıcı & Çay Kahve Kiti & Filtre Kahve Makinesi ve klimanın yanı sıra merkezi ısıtma sistemi, banyolarımız da saç kurutma makinası, buklet malzemeleri bulunmaktadır.
Yatak odalarımız makyaj masası, çalışma masası ve ergonomik sandalye, Samsung 40” 3D Full Hd Smart Led Tv, Swissvoice Telsiz Telefon ile misafirlerimize ev konforunu sunmaktadır.

Premium Köşe 2+1 Daire 130 m²

Geçmişin sıcaklığını geleceğe bağlayan 60’lar ve 70’lerin renk ve geometrik figürlerinden etkilenen dairelerimiz tam donanımlı mutfak; oturma odası ve yatak odalarından oluşuyor. İş ve eğlence merkezlerine yakın, metro ulaşımının güzergahında İstanbul’da günlük kiralama veya uzun dönem konaklamalarınız için tam donanımlı lüks dairelerimiz hizmetinizde.
4 Kişilik Premium dairelerimizde tam donanımlı bir mutfak, Dunlopillo marka 1 çift kişilik, 1 tek kişilik yatak, 2 adet 3D Full HD Led TV, Fiber kablosuz internet bağlantısı, klima, kişiye özel tasarlanmış salon mobilya grubu ve 6 kişilik yemek masası, Philips telsiz telefon, Samsung 3D blueray oynatıcı, Yale UK serisi laptop tipi kasa, Tefal ütü ve ütü masası, , Siemens No-Frost Buzdolabı,Siemens Bulaşık Makinası,Siemens Mikrodalga Özellikli Fırın, Siemens Elektrikli Ocak, Siemens Kurutmalı Çamaşır Makinası,Tefal Express Su Isıtıcı & Çay Kahve Kiti & Filtre Kahve Makinesi ve klimanın yanı sıra merkezi ısıtma sistemi, banyolarımız da saç kurutma makinası, buklet malzemeleri bulunmaktadır.
Yatak odalarımız makyaj masası, çalışma masası ve ergonomik sandalye, Samsung 40” 3D Full Hd Smart Led Tv, Swissvoice Telsiz Telefon ile misafirlerimize ev konforunu sunmaktadır. . Tüm odalarımız ses izolasyonuna sahiptir.

Detaylar
 • Şehir Manzarası
 • Ip Tv
 • Kahve Makinası
 • Bulaşık Makinası
 
 • Wifi
 • Tv
 • Buzdolabı
 • Kurutmalı Çamaşır Mak.
 
 • Mikrodalga Fırın
 • Elektrikli Ocak
 • Ses İzalasyonu