#

The Leos Residence

The Leos Residence İstanbul’un merkezinde bulunan lokasyonuyla lüks hizmetin sunulduğu Residence konsepti ile ev konforunu birleştirmeyi hedefliyor.


The Leos Residence’ın iç mimarisi; konaklama yapacak olan misafirlerimize seçim yapma şansı vererek, Geniş ve konforlu yaşam alanları vurgulayan bir iç ortam yaratma fikrinden yola çıkarak; Naturel, Retro ve Grunge olmak üzere 3 farklı tarzda tasarlandı.

Natural: İlhamını doğadan aldığı aydınlık ve pozitif bir ruh halini temsil eder. Açık ve pastel tonlarda kullanılan renkler insan eliyle yapay olarak yapılmış olan yerine doğal olanı tercih etmek fikriyle donatıldı. Ahşabın en doğal tonları, kumaşların doğal yumuşaklık hissiyle kombine edilip iç huzurumuza hizmet eden, dingin ve aydınlık bir tarz oluşturuldu.

Retro: Geçmişin beraberinde getirdiği bilgelikle geleceğe doğru kurulan sıkı bir bağ düşüncesiyle oluşturulan bu tarz , 60 lı ve 70 li yılların renk ve geometrik desenlerini ele alarak günümüz ve gelecek modernizmine bağ kuran eğlenceli, oyuncu hala modernist bir iç mekan kurgusudur.

Grunge: Belirleyici çarpıcı bir duygusal tarz. Parklar ve mat renklerin koyu renkler ile kontrastı; cam-ayna; deri kadife kumaş; metal ve koyu renkli doğal mermer kombinasyonları iddialı ve karizmatik bir atmosfer altında yumuşak-sert; sıcak-soğuk ve parlak gölgeli olarak zıtlıkları vurguluyor. Malzemelerin dokularındaki kontrasta karşın mobilya ve objelerin tasarım hatlarının olabildiğince sade tutulmasına dikkat edildi.

Lüks Konfor ve Rahatlığın Kombinasyonu

1+1 ve 2+1 daireler, toplantı salonları, sağlık merkezi/spa modern ve güncel teknolojinin kullanıldığı altyapı ve ekipmanlarla donatıldı.


Tüm dairelerde Samsung 3D HD LED Televizyon; Siemens beyaz eşyalar; Dunlopillo Yataklar; Kişiye Özel Tasarlanmış mobilyalar ve Interaktif IP TV sistemlerinin yanı sıra Fiber Wi-Fi internet sistemi kullanıldı.

Lüks konfor ve rahatlık tüm ince detaylar düşünülerek The Leos Residence’ta sizin için bir araya getirildi.

Hayatın Merkezi
Merkezi konumu ve kapalı özel otoparkı farkıyla The Leos Residence size Istanbul’un eğlence; lüks alışveriş ve önemli iş merkezleri gibi önemli noktalara hızlı ve kolay erişim imkanını sağlıyor.